Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi struktuur, kontaktandmed ja töötajad

DIREKTOR

PEDAGOOGILNE PERSONAL

HALDUSPERSONAL

ÕPILASKODU

Direktori asetäitja õppealal Huvijuht Sekretär Direktori asetäitja majandusalal  
õpetajad ringijuhid koristajad kasvataja
klassijuhatajad treenerid majahoidjad kasvataja abi
logopeed remonditöölised pedagoog
eripedagoog elektrik
pikapäevarühma kasvatajad peakokk
kokad
laborant
Metoodikanõukogu Õpilasesindus
Kooliastmete nõukojad
Tervisenõukogu
Hariduslike erivajadustega õpilaste komisjon

Kontaktandmed

AMET NIMI  Telefon (+372) e-post  
Direktor Erli Aasamets 4 492 442 direktor@kng.edu.ee 
Õppealajuhataja Kairi Kaldoja 4 492 394 yld@kng.edu.ee
Huvijuht Laine Ülemaante 4 496 188 yld@kng.edu.ee
Psühholoog Pille Kadak 56 958 666 yld@kng.edu.ee
Kooli meditsiinikabinett 4 492 023 yld@kng.edu.ee
Sekretär Ülle Kesküla 4 492 264 yld@kng.edu.ee
Majandusalajuhataja Ülle Tammela 4 492 264 yld@kng.edu.ee
Õpperaamatukoguhoidja Saima Tõigast 58 581 489 saima.toigast@gmail.com 
Õpilaskodu Age Link 4 492 404 yld@kng.edu.ee
Logopeed Ly Kuningas 4 492 331 yld@kng.edu.ee
Eripedagoog Margit Jaanson 4 492 264 yld@kng.edu.ee

Juhtkond 

ERLI AASAMETS direktor
KAIRI KALDOJA õppealajuhataja
ÜLLE TAMMELA majandusjuhataja
LAINE ÜLEMAANTE huvijuht

Algklassid
(algklasside majas)

EVE SINIJÄRV 1.a klassiõpetaja
MARE TALLO 1.b klassiõpetaja
EHA KIPRI 2.a klassiõpetaja
REINE KLETTENBERG 2.b klassiõpetaja
TERJE PAHK 3. klassi klassiõpetaja
SVETLANA KIELAS 4.b klassiõpetaja
 (peahoones)
MAI SELLER  4.a klassiõpetaja
Eesti keel, ajalugu
HELLE BERG ajalugu, ühiskonnaõpetus; 9.b kl
LY KUNINGAS eesti keel; 8.a kl
KERSTI SOOMETS eesti keel; 9.a kl
ILLE VARNER eesti keel;
Võõrkeeled
REGINA ARNEMANN vene keel, 8.b kl
KÄTLIN LAUR saksa keel; 12. kl
KAIRI KALDOJA võõrkeeled; 6.b kl
LY LÜNEKUND inglise keel; 11.klass
MARE LAPP inglise keel
SIGNE VAHTRAMÄE inglise keel; 7.b kl

 

Reaal- ja loodusained
ANNE AASAMETS matemaatika; 5.a kl
EHA KUKK matemaatika
RAIVO TÕNISSON füüsika
PAUL ZUBTŠENKO füüsika
INGE POST keemia
ELLI ALTIN geograafia
URVE JÕGI bioloogia; 6.a kl
MOONIKA RINGAS matemaatika; 5.b kl
Oskus- ja loovained
RAIVO TÕNISSON töö- ja tehnoloogiaõpetus
SAIMA TÕIGAST tüdrukute tööõpetus; 10 kl
ÜLO LIBLIK kehaline kasvatus
ERKI KANGUR kehaline kasvatus
KADRI KARON kunstiõpetus; 7.a kl
SIGNE LENSMENT meediaõpetus, robootika
ELON MIISNA muusikaõpetus

Metoodikanõukogu

KAIRI KALDOJA metoodikanõukogu juhataja
ANNE AASAMETS
URVE JÕGI
ERKI KANGUR
LY LÜNEKUND
 MAI SELLER
SAIMA TÕIGAST
ILLE VARNER

Metoodikanõukogu töökord

 

Kooliastmete nõukodade juhid ja koosseisud
EVE SINIJÄRV
ANNE AASAMETS
HELLE BERG
KÄTLIN LAUR
MARI KARON MARGIT JAANSON ELLI ALTIN ERLI AASAMETS
SVETLANA KIELAS SIRJE JAKOBSON REGINA ARNEMANN EHA KUKK
EHA KIPRI URVE JÕGI KADRI KARON MARE LAPP
REINE KLETTENBERG PILLE KADAK LY KUNINGAS LY LÜNEKUND
SIRJE LAUR KAIRI KALDOJA SIGNE LENSMENT ELON MIISNA
ÜLO LIBLIK ERKI KANGUR AGE LINK INGE POST
TERJE PAHK HELLE KIVISELG KURO LINK PAUL ZUBTŠENKO
MARE TALLO MOONIKA RINGAS KERSTI SOOMETS SAIMA TÕIGAST
LAINE ÜLEMAANTE MAI SELLER RAIVO TÕNISSON  ILLE VARNER
SIGNE VAHTRAMÄE

Kooliastme nõukoja töökord

 

Õpilaskodu
AGE LINK kasvataja
SIRJE LAUR õpilaskodu pedagoog
HELLE KIVISELG kasvataja abi
Olulised isikud
ÜLLE KESKÜLA sekretär
PILLE KADAK psühholoog, karjäärikoordinaator
KURO LINK treener
SAIMA TÕIGAST õpperaamatukoguhoidja
ELON MIISNA laulustuudio
MARGIT JAANSON eripedagoog
MARI KARON muuseumklass, HEV õpetaja
Kooli halduspersonal
HELI-VAIKE AAL
OLEV AAL
VALDI ATKA
TIINA KIELAS
HILLE KIVISELG
TOOMAS KLAANBERG
ANNE KURM
HELI KURU
LEA KÜLA
GRETA NÄREP
MARETA PAIS
ESTER PÕDER
REIN RIIS
LIILIA RUZITŠ
MERLE STATSENKO
EHTE VABRIT
TIIU VILL