Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi huviringid
2017/2018. õppeaastal

 

Huviring

Ringijuht Toimumisaeg

Toimumiskoht

Kelle jaoks

Koolileht Kirjatark Anne Aasamets
Kätlin Laur
E 13.10 arvutiklass 1.-4. klass
E 14.05 5.-9. klass
E 15.00 10.-12. klass
Kunstiring Kadri Karon E 14.05-17.00 Ruumid 208, 209 5.-12. klass
Tikitiigri kallakuga käsitööring Saima Tõigast T 14.15-15.45 Ruum 214 5.-12. klass
Kokakool Mari Karon T 13.20-14.30 Algkl maja köök 2b klass
Muuseumisõprade ring Mari Karon K 13.20-16.00 Ruum 114 4.-9. klass
Nupula
Anne Aasamets Kokkuleppel Ruum 122 5.-7. klass
1.-2. kl. ansambel Mare Tallo K 14.15-15.00 Algkl maja muusikaklass 1.-2. klass
4.-5. kl. ansambel Mare Tallo E 14.10-14.55 Algkl maja muusikaklass 4.-5. klass
Solistid Mare Tallo kokkuleppel Algkl maja muusikaklass
KiNG laulustuudio Elon Miisna Kokkuleppel Muusikaklass 201 7.-12. klass
Mudilaskoor
Piia Salomon T 14.10-15.00 Väikse maja saal 1.-5. klass
Poistekoor Õnnela Teearu E 12.15-13.00 Väikse maja saal 1.-2. klass
E 13.15-14.00 3.-6. klass
E 14.15-15.00 3.-6. klass
Rahvatants

 

Eve Sinijärv R 12.20-13.10 aula 1.-2. klass
K 13.10 – 14.05 3.-4. klass
K 14.10 – 15.05 5. – 6. klass
K 15.00 – 16.00 8.-12. klass
Line- ja seltskonnatants Eha Kipri T 13.20-14.05 Väikse maja saal 2.a klass
Tantsuklubi „Tantsuhing“ Sairi Sutt E 15.05-16.00 Aeroobikasaal 1.-4. klass
  R 14.00-15.00 Aeroobikasaal 5.-7. klass
Tantsuklubi „Tantsuhing“ Sairi Sutt P 15.30-16.30 Aeroobikasaal 1.-7. klass koos
  E 20.00-21.30
K 20.00-21.30
Aeroobikasaal 9.-12. klass
Iluvõimlemine Margit Schmidt E 12.30-13.30
K 12.30-13.30
Spordihoone suur saal, aeroobikasaal 1. klass
E 13.30-15.00
K 12.30-13.30 2aK 13.30-14.45 2bR 13.30-14.30
2.klass
E 13.30-15.00
K 13.30-15.00
N 13.30-15.00
R 13.30-15.00
3.-5. klass
Iluvõimlemine Eha Smolina T 18.00 – 20.00

R 17.00-19.00

P 13.00 – 15.00

Spordihoone

suur saal

aeroobikasaal

7.-12. klass
Discgolf Erki Kangur T, N 15.00-16.00 Õues, discgolfi rajal 5.-12. klass
Male Eiki Lehemets K 12.20–15.30
N 12.20–15.30
Väike maja 1.– 12. klass
Koroon Viire Talts N 14.00-15.30 Aula 2.-12. klass
Spordiring Kuro Link E 13.00-14.00
N 15.00-16.00
Staadion / Spordihoone

 

1.–2. klass
E 14.00-15.00
T 15.00-16.00
N 16.00-17.00
3.–4. klass
E 15.00-16.00
T 16.00-17.00
K 15.00-16.00
N 17.00-18.00
5.–8. klass
E 16.00-17.30
T 17.00-18.30
K 16.00-17.30
N 18.00-19.30
9.–12. klass
Jalgpall

 

*tasuline: Jalgpallitreeningud on tasulised, infot leiab aadressil: https://jkposeidon.ee/sisekorraeeskiri/

 

Nils Grün ja Argo Linnaste T, N, R 14.00-15.00 Spordihoone 1.-3. klass
T, N, R 15.00 – 16.30 Spordihoone 3.-5. klass
T, N, R 16.30 – 18.00 Spordihoone 5.-9. klass
Võrkpall SK Saarde: Ragnar Pähn, Sven Saarpere E, K 17.30-18.30
R 18.00-19.30
Spordihoone 2.-7. klass algajad
E, K 18.30-20.00
R 18.00-19.30
Spordihoone 2.-7. klass edasijõudnud
E, K 20.00-21.30
R 19.30-21.30
spordihoone 8.-12. klass ja harrastajad
Joogaring*

*tasuline:

Septembris üksikpilet 3 eurot!

Üksikpilet 5 eurot, kuupilet 13 eurot.

Raili Lilleleht T 15.00-16.00 Väikse koolimaja saal

Väikse maja saal

4.-6. klass
K 14.00-15.00 1.-3. klass
Mängides programmeerima Mai Seller T ja K 14.00-15.00 Arvutiklass 4. klass
Robootika ja veebiprogrammeerimine
Signe Lensment P 12.00-13.00 Arvutiklass 1. klass
P 13.00-14.00 Arvutiklass 2. klass
P 14.00-15.00

 

Arvutiklass 3. ja 4. klass
P 15.00-16.30 Arvutiklass alates 5. klassist
Motoring Ats Lensment ja Aimar Kielas K 16.00 Kantsi 20 9.-12. klass
Maastikuvibu Reimo Loorents ja Enn Lank K 18.00

P 12.00

Septembris kaarhalli juures väljas, edaspidi Tihemetsa spordihoones 6.-12. klass
Body rühmatreening
õpilastele tasuta
SK Saarde: Elina Otto T ja N 17.30-18.30 aeroobikasaalis 5.-12. klass
Egle Zumba
õpilastele tasuta
SK Saarde:
Egle Vutt
K 18.00-19.00 aeroobikasaalis 1.-12. klass

 

Oktoobrist alustavad veel:

 

Drooniring Hendrik Raid juhendamisel: tutvustav avatud tund toimub pühapäeval, 1. okt kell 12.00 4.-12. klassi õpilastele.

Edaspidi hakkab pühapäevadel toimuma eraldi algajate drooniring ja edasijõudnute drooniring, täpsemad ajad selguvad pärast esimest oktoobrit.

 

Oktoobris alustab ka 3D printimise ring, täpsem info selle kohta tuleb e-kooli. Juhendaja Hendrik Raid.