Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi huviringid

2016/2017. õppeaastal

Huviring Ringijuht Toimumisaeg Toimumiskoht Kelle jaoks
Koolileht Kirjatark Anne Aasamets
Kätlin Laur
E 14.00 arvutiklass 1.-8. klass
E 15.00 9.-12. klass
Kunstiring Kadri Karon E 13.15-16.00 Ruumid 208, 209 5.-12. klass
Discgolf Erki Kangur E, T 15.00-16.00 Õues, discgolfi rajal 4.-12. klass
Male Eiki Lehemets K 12.20–15.30

N 12.20–15.30

Ruum 114 1.– 12. klass
3.-4. kl. ansambel Mare Tallo T 13.15-14.00 3.-4. klass
solistid Mare Tallo kokkuleppel
KiNG laulustuudio Elon Miisna Kokkuleppel Muusikaklass 201 7.-12. klass
Poistekoor Õnnela Teearu E 13.15-14.00 Väikse maja saal 1. klass
14.10-14.55 2.-6. klass
Mudilaskoor Piia Salomon T 13.15-14.00 Väikse maja saal 1.-4. klass
Tikitiiger Saima Tõigast T 14.15-15.45 Ruum 214 5.-12. klass
Spordiring Kuro Link E 15.00 –16.00
K 14.00-15.00
Staadion / Spordihoone

 

1.–2. klass
E 16.00–17.00

T 15.00 – 16.00

K 13.00–14.00

3.–4. klass
E 17.00–18.00

T 16.00-17.00

K 15.00 – 16.00

N 18.00–19.00

5.–8. klass
E 18.00 – 19.30

T 17.00 – 18.30

K 16.00 – 17.30

N 19.00 – 20.30

9.–12. klass
Iluvõimlemine Margit Schmidt E 12.30-13.15

R 12.30-13.15

Spordihoone suur saal, aeroobikasaal

 

1. klass
E 13.15-14.30

N 13.15-14.30

R 13.15-14.30

2.-4. klass
E 14.30-15.30

N 14.30-15.30

R 14.30-15.30

5.-7. klass
Rahvatants

 

Eve Sinijärv N 13.10-13.55 aula 1.klass
K 13.15 – 14.00 aula 2.-3. klass
K 14.00 – 15.00 aula 4. – 5. klass
K 15.00 – 16.30 aula C-segarühm
Iluvõimlemine Eha Smolina T 18.00 – 20.00

K 16.00 – 17.30

R 15.30 – 17.30

P 13.00 – 15.00

Spordihoone

suur saal

aeroobikasaal

7.-12. klass
Tants Eha Kipri N 12.15-13.00 Väikse maja saal 1.a klass
Fotoring Margit Jaanson T 14.00 Ruum 121 5.-12. klass
Koroona Viire Talts E 13.10-14.00 Aula 2.-4. klass
E 14.00-15.30 Aula 5.-12. klass
Jalgpall Nils Grün T, N, R 14.00-15.00 Spordihoone 1.-2. klass
T, N, R 15.00 – 16.30 Spordihoone 3.-5. klass
T, N, R 16.30 – 18.00 Spordihoone 5.-8. klass
Võrkpall SK Saarde: Ragnar Pähn, Sven Saarpere E, K 17.30-18.30

R 18.00-19.00

Spordihoone Algajate rühm (2.-7. klass)
E, K 18.30-19.30

R 18.00-19.00

Spordihoone Edasijõudnute rühm (2.-7. klass)
Korvpall SK Saarde: Romet Ollino E 16.00-17.30

K 16.00-17.30

N 15.00-16.30

Spordihoone 2.-7. klass
ElinaBody SK Saarde: Elina Otto T, N 18.00-19.00 spordihoone 8.-12. klass
EgleZumba SK Saarde: Egle Vutt P 17.00-18.00 Spordihoone 1.-12. klass
EgleJam Sk Saarde: Egle Vutt K 18.00-19.00 spordihoone 1.-12. klass
Helitehnika Siim Kolla E 15.00-16.30 Aula 7.-12. klass
Robootika/Scratch Signe Lensment L 9.30-11.00 Arvutiklass 1. klass (grupp täis)
L 11.00-12.30 Arvutiklass 2. klass (soovijad saavad liituda)
13.00-14.30

 

Arvutiklass 3. ja 4. klass (grupp täis)
Robootika 14.30-16.00 Arvutiklass alates 5. klassist (huvilised saavad liituda)