keskkonnainvesteeringute_keskus_kik

Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel saavad meie õpilased aprill – mai 2016 osaleda õppekäikudel Jääaja Keskusesse, Tartu Ülikooli Loodumuuseumisse ja Tallinna Loomaaeda.

KIK’i poolt on finantseeritud 2., 7., 8., 9., 11., ja 12. klasside õppekäigud.

Klassidele korraldatakse kohapeal õppeprogrammid ja õpilased saavad näha ning osaleda sellistes loodusalastes tegevustest, mida klassiruumis ei ole võimalik praktiseerida.

Jääaja_keskus4.aprill – 8. klassid

6.aprill – 11. klass

11.aprill – 7.klassid

18.aprill – 12.klass

2.mai – 9. klassid

20.mai – 2.klassid

Fotod Saima Tõigast ja Ille Varner

Õppekäik Loodusmuuseumisse

16. novembril käisid 3a, 3b ning 5a klass Tallinna Loodusmuuseumis õppekäigul.

loodusmuuseum_2 loodusmuuseum_1

Kolmandate klasside muuseumitundides said õpilased teadmisi seente mitmekesisusest ja nende osast looduses ning uuriti erinevaid kooslusi, kes metsades ja niitudel elavad ja kuidas nad üksteisega on seotud.
5a klass tutvus samal ajal Läänemere teemasaaliga, kus täideti oma õpetaja juhendamisel mereteemalisi töölehti.

Õppekäigud said teoks Keskkonnainvesteeringute Keskuse projekti toetusel.

Käesoleval õppeaastal KIK õppekäikude projekte mitte saanud klasside sõite toetab Saarde vald.