Kilingi-Nõmme Gümnaasium

eKoolHuvitav KoolKilingi-Nõmme Gümnaasiumi veebiõppekeskkondKilingi-Nõmme Gümnaasiumi YoutubeKilingi-Nõmme Gümnaasiumi Facebook grupp

Kaunim Metsalaul 2020

Kilingi-Nõmme Gümnaasium korraldas 23. jaanuaril 2020.a laulukonkursi Kaunim metsalaul 2020”, mis koosnes solistide ja õpilasansamblite konkursist Pärnu maakonna ja Pärnu linna üldhariduskoolide, muusikakoolide ja laulustuudiotele.

Kaunima Metsalaulu fotod läbi Ingeliina Kore, fotod läbi Eliise Mändmets ja läbi Kadri Karoni kaamera. Aitäh!


Konkursi tulemused

SOLISTID
1.-2. klass 3.-4. klass 5.-6. klass 7.-9. klass 10.-12. klass
I LISANNA NÕMM, Pärnu Kunstide Maja, juhendaja Aita Kaaver I GRETE REINSALU, Pärnu Kunstide Maja, juhendaja Aita Kaaver I MARGARET PAJUVÄLI, Häädemeeste seltsimaja, juhendaja Lelde Jalakas I BIRGIT TIISMAA, Vändra Muusikakool, juhendaja Maarja Koppelmann I EVA-MARIA PAVELSON, Vändra Muusikakool, juhendaja Maarja Koppelmann
II ARIANNA VAET, Vox Stuudio, juhendaja Rebeka Bannikova II LYDIA ADELHEID MÖLDER, Pärnu Kunstide Maja, juhendaja Aita Kaaver II MIA SAAR, Jana Trink Erakool, juhendajad Merlin Madisson ja Jana Trink II HANNA ALLIKAS, Häädemeeste Keskkool, juhendaja Elon Miisna II ANDREAS PÄRN, Kilingi-Nõmme Gümnaasium, juhendaja Elon Miisna
III ALENNA JUHKAMSOO, Kilingi-Nõmme Gümnaasium, juhendaja Mare Tallo III SAARA SOFIA JÜRGENS, Uulu Põhikool, juhendaja Annely Kuningas III ROBIN MITTENBRITT, Pärnu Kunstide Maja, juhendaja Aita Kaaver III MAARIT JUHKAMSOO, Kilingi-Nõmme Gümnaasium, juhendaja Mare Tallo

 

ANSAMBLID
1.-6. klass 7.-12. klass
Kulddiplomid Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi 2.-4. klassi ansambel, juhendaja Mare Tallo Tütarlasteansambel “Solfiined”, Sindi Muusikakool, juhendaja Helle Salumäe
Kulddiplomid Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi trio “3 ööbikut”, juhendaja Mare Tallo
Hõbediplomid Häädemeeste Keskkooli 2. klassi ansambel, juhendaja Minoret Miisna
Hõbediplomid Uulu Põhikooli 4. klassi ansambel, juhendaja Annely Kuningas

 

ERIPREEMIAD
Jäime Sind uskuma Pert Nikolajev, Vändra Gümnaasium, juhendaja Kalli Rõõmusaare
Tulevikulootuse preemia Mirtel Metsmaa, Sindi Muusikakool, juhendaja Mirtel Metsmaa
Juhendaja eripreemia Maarja Koppelmann, Vändra Muusikakool
Sangarlik esitus Tõiv-Johannes Tiits, Paikuse Põhikool, juhendaja Maire Krinal
Lavalise vabaduse eripreemia Häädemeeste Keskkooli 2. klassi ansambel, juhendaja Minoret Miisna
Meesansambel Nõmmela eripreemia Evert Kose, Uulu Põhikool, juhendaja Annely Kuningas
Klubi Eakas eripreemia Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi 2.-4. klassi ansambel, juhendaja Mare Tallo
Kilingi-Nõmme Vabaajakeskuse eripreemia Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi  trio “3 ööbikut”, juhendaja Mare Tallo
Kirjatark eripreemia Tõiv-Johannes Tiits, Paikuse Põhikool, juhendaja Maire Krinal
Kirjatark eripreemia Evert Kose, Uulu Põhikool, juhendaja Annely Kuningas

 

VÄIKE LAULULIND Marii-Eliise Lumijõe, Vändra Muusikakool, juhendaja Maarja Koppelmann
KAUNIM METSALAUL “Prügilaul” (K.Sillamaa) esitas Rebeka Raik, Pärnjõe Kool, juhendaja Kalli Rõõmusaare

 

Kaunim Metsalaul 2020 koostööpartnerid

Husqvarna Eesti OÜ

ajakiri Minu Maailm

Curly Strings

DaDa AD OÜ

John Frieda Estonia

SA Vanemuise Teater

disainipood Kolme Karu Kaubamaja

Naiskoor Kanarbik
Klubi Eakas
Meeskoor Nõmmela

Me täname!


Uudiste arhiiv

Uudised