Kilingi-Nõmme Gümnaasium

eKoolHuvitav KoolKilingi-Nõmme Gümnaasiumi veebiõppekeskkondKilingi-Nõmme Gümnaasiumi YoutubeKilingi-Nõmme Gümnaasiumi Facebook grupp

31.mai – karjääripäev

31.mail toimunud karjääripäeval osales terve kool. Toimusid erinevad töötoad: meisterdati, uuriti ajalugu, tehti patse, mängiti, mõõdeti, lahendati ristsõnu, punuti taimevaipa ja räägiti ettevõtlikkusest. Veel saadi teada discgolfi, taimefoto ja ilma saladustest.

Merekultuuriaasta raames toimunud töötoas õpiti tegema meremehe sõlmi ja saadi rohkem teada merega seotud ametitest ja õppimisvõimalustest.

Pärnumaa Rajaleidja keskus viis läbi ametite tundmise töötubasid.

Gümnaasiumi õpilastele räägiti õppimisvõimalustest Pärnumaa Kutsehariduskeskuses, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias ja Pärnu Kolledžis. Noortele mõeldud programme tutvustas Erasmus+.

Toimusid õppekäigud Saarde Vallavalitsusse ja Pärnu ettevõtetesse.

Fotod: Pille Kadak

DSCN5746 DSCN5749 DSCN5775 karj3 1 DSCN5741