Kilingi-Nõmme Gümnaasium

eKoolHuvitav KoolKilingi-Nõmme Gümnaasiumi veebiõppekeskkondKilingi-Nõmme Gümnaasiumi YoutubeKilingi-Nõmme Gümnaasiumi Facebook grupp

Kaunim Metsalaul 2017 tulemused

Kaunim Metsalaul 2017

12. laste laulukonkurss “Kaunim metsalaul”

metsalaulu_laval metsalaulu_lava

Žürii eesotsas maestro Toomas Volliga kuulas ära 44 esitust.

Peaauhind kannab nime „Väike laululind” ja valiti kauneim metsalaul.

Fotod: Merlin Tallo


LAUREAADID

„Väikse laululind 2017“ – Margaret Tähiste Toomas Volli laulustuudiost.

Kauneim metsalaul “Metsa all” (M. Valkonen/O. Arder) – Keily Kaal Tõstamaa keskkoolist (juhendaja Ivi Kask).

Parim uusloominguline laul “Ärka, mu meel” – autor Helina-Victoria Kruup, esitaja Kadi Pihlak Vändra muusikakoolist.


Eriauhinnad:

„Muusikalise klassiruumi avardaja“ – Tiia Hermann Surju Põhikool ja Kilingi-Nõmme muusikakool.

„Muhe muusik“ – Rudolf Harald Kivi.

„Naine nagu orkester. Toetav ja maitsekas klaverisaade“ – Eva Taul

Parim uusloominguline laul “Ärka, mu meel” – autor Helina-Victoria Kruup, esitaja Kadi Pihlak Vändra muusikakoolist.

Meesansambel Nõmmela eripreemia – Meesansambel Nõmmela  – Robin Mittenbritt (kui tulevase Saarde valla tulevane meeskoori laulja) ja Auris Aleksandrov

Klubi Eakas eripreemia – Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi 3.-4. kl tüdrukute ansambel

Kilingi-Nõmme Vabaajakeskuse eripreemia – Häädemeeste Keskkooli 3. klassi ansambel

Kirjatarga eripreemia – Karmen Kartau


Solistid:

1.–2. klass

  1. Robin Mittenbritt, Surju põhikool, juhendaja Tiia Hermann.
  2. Mia Saar, Vändra gümnaasium, juhendaja Liivi Lumijõe.
  3. Grete Reinsalu, Sindi muusikakool, juhendaja Helle Salumäe.

3.–4. klass

  1. Margaret Pajuväli, Lelde Jalakase laulustuudio, juhendaja Lelde Jalakas.
  2. Mia Parik, Häädemeeste keskkool, juhendaja Minaret Miisna.
  3. Maarit Juhkamsoo, Kilingi-Nõmme gümnaasium, juhendaja Mare Tallo.

5.–7. klass

  1. Keily Kaal, Tõstamaa keskkool, juhendaja Ivi Kask.
  2. Kaspar Sume, Pärnu-Jaagupi muusikakool, juhendaja Eva Taul.
  3. Birgit Tiismaa, Vändra muusikakool, juhendaja Helina-Victoria Kruup.

8.–9. klass

  1. Patrik  Saagim, Pärnu-Jaagupi muusikakool, juhendaja Eva Taul.
  2. Carol Schults, Vändra gümnaasium, juhendaja Liivi Lumijõe.

Esikohta žürii välja ei kuulutanud.

10.–12. klass

  1. Kadi Pihlak, Vändra muusikakool, juhendaja Helina-Vicroria Kruup.
  2. Auris Aleksandrov, Kilingi-Nõmme gümnaasiumi laulustuudio.

Kolmandat kohta žürii välja ei kuulutanud.


Ansamblid:

1.–4. klass

  1. Häädemeeste keskkooli 3. klassi ansambel, juhendaja Minoret Miisna.
  2. Surju põhikooli 2. klassi poiste ansambel, juhendaja Tiia Hermann.

Kaks kolmandat kohta: ansambel Solfiined, Sindi muusikakool, juhendaja Helle Salumäe ja Kilingi-Nõmme gümnaasiumi tüdrukute ansambel, juhendaja Mare Tallo.

5.–9. klass

  1. Häädemeeste muusikakooli vokaalansambel 5/4, juhendaja Reine Niin.
  2. Jõõpre kooli ansambel, juhendaja Grünet Trumsi.
  3. Audru kooli tüdrukute ansambel, juhendaja Tiia Tamm.

 


Husqvarna logo


AITÄH KÕIKIDELE TOETAJATELE!

 

Uudiste arhiiv

Uudised