Kilingi-Nõmme Gümnaasium

eKoolHuvitav KoolKilingi-Nõmme Gümnaasiumi veebiõppekeskkondKilingi-Nõmme Gümnaasiumi YoutubeKilingi-Nõmme Gümnaasiumi Facebook grupp

Kaunim Metsalaul 2019

Kilingi-Nõmme Gümnaasium korraldas laulukonkursi Kaunim metsalaul 2019”, mis koosnes solistide ja õpilasansamblite konkursist Pärnu maakonna ja Pärnu linna üldhariduskoolide, muusikakoolide ja laulustuudiotele.


Laulukonkurss toimus 17. jaanuaril 2019.a. Kilingi-Nõmme Gümnaasiumis.


1.-2. klassi solistid:

I MIRT MATILDA SOFI KIRSS, Pärnu Kunstide Maja, juhendaja Aita Kaaver

II MIRTEL KATRINA KITS, Margrit Kitse Laulustuudio, Juhendaja Margrit Kits

III SIIM KOSENKRANIUS, Sindi Muusikakool, juhendaja Helle Salumäe

3.-4. klassi solistid:

I MIA SAAR, Vändra Gümnaasium, Juhendaja Airi Allvee

II JETE-PAULINE OLLEP, Margrit Kitse Laulustuudio, Juhendaja Margrit Kits

III SAARA SOFIA JÜRGENS, Uulu Kool, juhendaja Annely Kuningas

5.-6. klassi solistid:

I MAARIT JUHKAMSOO, Kilingi-Nõmme Gümnaasium, juhendaja Mare Tallo

II KAARI KASEMAA, Sindi Muusikakool, Juhendaja Helle Salumäe

III MARGARET PAJUVÄLI Häädemeeste Seltsimaja laulustuudio, juhendaja Lelde Jalakas

7.-9. klassi solistid:

I MERILII LÕSJUK, Pärnu-Jaagupi Muusikakool, juhendaja Eva Taul

II BIRGIT TIISMAA, Vändra Muusikakool, juhendaja Helina-Victoria Kruup

III ANDREAS PÄRN, Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi laulustuudio, juhendaja Elon Miisna

10.-12. klassi solistid:

I HANNA MIINA KIVISÄK Vändra Muusikakool, juhendaja Helina -Victoria Kruup

II JANEELIKA KAUR Vändra Muusikakool, Juhendaja Helina-Victoria Kruup

1.-6. klassi ansamblid:

kulddiplomid:
“Solfiined” Sindi Muusikakool, juhendaja Helle Salumäe
“Sõsarad” Pärnu Kunstide Maja, juhendaja Aita Kaaver
“Mai Maiad” Pärnu Mai Kool, Juhendaja Margrit Kits
Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi 5.-6. klassi ansambel, juhendaja Mare Tallo

7.-12. klassi ansamblid:

kulddiplom:
Vändra Muusikakooli I ansambel, juhendaja Helina-Victoria Kruup

VÄIKE LAULULIND:  WANDA-HELENE OLLEP, Margrit Kitse Laulustuudio, juhendaja Margrit Kits

KAUNIM METSALAUL: laul “METS HELISEB JA TANTSIB” K.Levin, esitaja MAARIT JUHKAMSOO, Kiling-Nõmme Gümnaasium, juhendaja Mare Tallo

ERIPREEMIAD:

julge samm (a´capella esitus): “Jõõpre tüdrukud” Jõõpre Kool, juhendaja Grünet Trumsi

südikuse eripreemia: Grete Reinsalu, Sindi Gümnaasium, juhendaja Aita Kaaver

eheda emotsiooni loojad: Surju Põhikooli 4. klassi poiste ansambel, Surju Põhikool, juhendaja Tiia Hermann

koolilehe “Kirjatark” eripreemia: Merkli Eerits, Pärnu Kunstide Maja, juhendaja Aita Kaaver

koolilehe “Kirjatark” eripreemia: Margaret Pajuväli, Häädemeeste Seltsimaja laulustuudio, juhendaja Lelde Jalakas

võimlemisklubi “Githa” eripreemia: Hele-Mari Jalasto, Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi laulustuudio, juhendaja Mare Tallo

Klubi Eakas eripreemia: Vändra Muusikakooli I ansambel, Vändra MK, juhendaja Helina-Victoria kruup

Klubi Eakas eripreemia: Vändra Muusikakooli II ansambel, Vändra MK, juhendaja Helina-Victoria kruup

meesansambel Nõmmela eripreemia: Siim Kosenkranius, Sindi Muusikakool, juhendaja Aita Kaaver

 


Varasemate aastate Kaunim Metsalaul


Laulukonkursi koostööpartnerid

BITBOARD OÜ

Rahvatantsurühm Kilingi
Naiskoor Kanarbik
MTÜ AIK Livonia
Klubi Eakas
Meeskoor Nõmmela

Kaunim Metsalaul 2017 leiate siit

Kaunim Metsalaul 2016 leiate siit

Kaunim Metsalaul 2015 leiate siit

Kaunim Metsalaul 2014 leiate siit

Kaunim Metsalaul 2013 leiate siit

Kaunim Metsalaul 2012 leiate siit

Kaunim Metsalaul 2011 leiate siit

Kaunim Metsalaul 2010 leiate siit

Kaunim Metsalaul 2009 leiate siit

Kaunim Metsalaul 2008 fotod

Kaunim Metsalaul 2007 fotod


 

 


Uudiste arhiiv

Uudised