31.mail toimus Kilingi-Nõmme Gümnaasiumis ülekooliline karjääripäev. Erinevaid tegevusi, õppekäike, töötubasid, koolide tutvustusi jagus terveks päevaks kogu kooliperele.

Algklassi õpilastel oli väga hea võimalus vaadata ja kuulata näitusekoerte, tiibeti mastifite, kasvatamisest ja treenimisest.

karj_4 karj_4
Põhikooli õpilased osalesid Luua Metsanduskooli, Räpina Aianduskooli ja Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli loengus ning nende põnevates töötubades.

karj_1 karj_5

Gümnaasiumi õpilased tutvusid Eesti Maaülikooli ja Paikuse Politseikooli võimalustega. Laste ja noorte kultuuriaasta raames toimus arhitektuuri töötuba.

karj_8 karj_7

karj_9karj_3

Õppekäigud AS Taritvosse, Kilingi-Nõmme Lasteaeda „Krõll“ ja kohalikku politseijaoskonda olid väga muljeterohked.

karj_6 karj_10

Fotod karjääripäevast