3. märtsil 2015. aastal toimus Kilingi-Nõmme Spordihoones KiNG-i I saalijalgpalli turniir. See turniir oli esmakordne kooli ajaloos. Võistluse eesmärk oli huvilistele korraldada koolisisene jalgpallivõistlus, et populariseerida jalgpalli ka nende mängijate seas, kes jalgpallitrennis ei käi, kuid tahaksid osaleda jalgpallivõistlustel.

Üritusele oli tulnud üpriski palju pealtvaatajaid. Võistlustules oli 4 võistkonda: 9. klass, 10. klass, 11. klass ja 12. klass. Kui algul võis arvata, et võidab 12. klass, siis saalijalgpalli turniir näitas, et pall on ümmargune ja juhtuda võib kõike. Võistkonnad olid suhteliselt tugevad ja suuri kaotusi ükski võistkond ei saanud. Mõnes mängus sai võistkond võiduvärava alles viimasel sekundil. Enne viimast mängu oli veel kohtade seiski lahtine. Kuna viimane mäng jäi 9. ja 12. klassi vahel 3:3 viiki, siis auväärsele neljandale kohale tuli 11. klass, kolmas koht kuulus 12. klassile, teiseks jäi 9. klass ja KiNG-i I saalijalgpalli turniiri võitis 10. klass. Võitjate võistkonnas mängisid Joonas Välja, Tauno Kase, Madis-Mattias Lind, Allan Rist, Robert Tõnisson ja Martti Lepik.

Saalijalgpalli turniiri sponsoreerisid Kilingi-Nõmme Konsum, Kilingi-Nõmme Gümnaasium, Vilensa OÜ. Tänu Kilingi-Nõmme Spordihoone toetusele saime kasutada spordihoone saali. Loodetavasti jätkub KiNG-i saalijalgpalli turniir ka järgmisel aastal.

Fotod

Tekst Karl Maidle

Kategooriad: Uudised