KiNG Looduspraktikum 2020

5-7. augustil 2020 toimus looduspraktikum.

Koolist jalutuskäigu kaugusel asub vääriselupaik, kus elab kümneid haruldasi liike, mis mujalt metsadest kadunud. Võlumetsa näitas ja tutvustas osalejatele Indrek Tammekänd.

Peeter Kibe ja Priit Zingel`i juhendamisel püüti kalu ja uuriti Saarde järve elanike toiduahelat, kust ei puudunud ka kalasõbrast kõuts.

Teise päeva õhtul toimus lõkkeõhtu, mis algas hariva maastikumänguga ja lõppes ööliblikate püügiga.

Õpitud tarkused said üle korratud viimase päeva hommikupoolikul.

Looduspraktikum toimus Keskkonnainvesteeringute Keskuse keskkonnateadlikkuse programmi toetusel.

KiNG Looduslaager 2019

Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel toimus kooli juures esmakordselt suvine looduspraktikum-laager.

Õpilased said teada palju huvitavat ja olulist meie linna loodusest. Kolmepäevast laagrit korraldas õpetaja Thea Perm ning abilisteks õpetaja Elli Altin ja lektorid Märt Kose, Priit Zingel ning Meelis Leivits.

Esimene laagripäev oli metsapäev ning teisel päeval keskenduti veekogudele. Kolmandal päeval toimusid kokkuvõtted. Kolmepäevase laagri põnevaim osa oli öövaatlus ajal, mil kõik teised juba magasid.

Looduslaager toimus Keskkonnainvesteeringute Keskuse keskkonnateadlikkuse programmi toetusel.