17. aprillil 2015 korraldasid Kilingi-Nõmme Gümnnasiumi 8a klassi õpilased Kristin Rannama, Kärt Välja, Egert Siim ja Ken Kurm loovtööna 3a ja 3b klassi õpilastele jalgrattapäeva. Loovtöö teema oli algselt liiklus, aga koostöös kohaliku noorsoopolitseinikuga sai valitud jalgratta teema, kuna igal kevadel pidi kõige rohkem probleeme kohalikus liikluses olema noorte jalgratturitega. Kolmandad klassid valiti, kuna nemad hakkavad mai kuus tegema jalgratta eksamit. Eesmärgiks oli liikluseeskirjade alane teavitus ja kordamine, mida viidi läbi viktoriinina klassiruumis ning praktiline sõidu harjutamine, mida viidi läbi Kilingi-Nõmme spordihoone parklasse üles pandud vigurrajal. Noortel olid abis politseinikud Kristi Vahi ja Kairi Õilsalu ning liikluskasvatuse õpetaja Kuro Link.

Fotod: Laine Ülemaante

Kategooriad: Uudised