Huviringid 2020/2021. õppeaastal

Kilingi-Nõmme Gümnaasiumis

 

Huviring

ja ringi algus

 

Ringijuht

 

Toimumisaeg

 

Toimumiskoht

 

Osalejad

Koolileht Kirjatark

07.09.2020

Anne Aasamets
Kätlin Laur
E 13.10-14.00 arvutiklass 2.-4. klass
E 14.05-14.55 5.-7. klass
E 15.00-15.45 8.-12. klass
Kunstiring

08.09.2020

Kadri Karon T 14.15-17.00* ruumid 208, 209 5.-12. klass
Tikitiigri kallakuga käsitööring

10.09.2020

Saima Tõigast N 14.00-15.00* ruum 214 4.-9. klass
N 15.00-16.00* 9.-12. klass
Käsitööring

16.09.2020

Reine Klettenberg K 13.15-15.00* ruum 120 1.-4.klass poisid ja tüdrukud
Muuseumisõbrad

16.09.2020

Mari Karon K 13.00-16.00* ruum 114 1.-6. klass
Line-tants

16.09.2020

Eha Kipri N 12.20-13.05 aula 2.-3. klass
Loodussõprade ring

18.09.2020

Thea Perm R 14.00-15.00

(2 korda kuus)

ruum 110 4.-7. klass
I astme ansambel

22.09.2020

Mare Tallo K 13.15-14.00 ruum 217 1.-3. klass
II astme ansambel

14.09.2020

Mare Tallo E 14.10-14.55 ruum 217 3.-5. klass
Solistid Mare Tallo kokkuleppel

 

ruum 217 2.-7. klass
3 ööbikut

07.09.2020

Mare Tallo E 15.00 ruum 217 7.-8. klass
Saarde valla mudilaskoor

22.09.2020

Piia Salomon T 13.15 – 14.15 muusikakool 1.-4. klass
Saarde valla lastekoor

22.09.2020

Piia Salomon, Tiia Hermann T 15.00 – 16.00 muusikakool 5.-9. klass
Poistekoor

21.09.2020

Õnnela Teearu E 12.30 1.klassid
E 14.15 2.-6. klass

 

*Ringi võib liituda sobival ajal, see pole ringitunni pikkus

Rahvatants

17.09.2020

 

Eve Sinijärv N 13.10-14.00 aula 1.-3. klass
N 14.00-15.00 4.-5. klass
K 15.00-16.00 6. – 12.klass
Forseliuse Seltsi Noortekogu

16.09.2020

Signe Vahtramäe K 14.10-15.40* ruum 205  

2.-12. klass

 

 

Võimlemine

02.09.2020

Margit Schmidt E, K, N, R 13.15-14.30 aeroobikasaal (E, K, N), spordihoone suur saal (R) 3.-5. klass
E, K, N, R 14.30-16.00 6.-7. klass
Võimlemine

08.09.2020

Eha Smolina T 13.15-14.20

R13.15-14.30

Aeroobikasaal, spordihoone suur saal (R) 1.-2. klass
kokkuleppel spordihoone

suur saal

7.-12. klass
Discgolf

15.09.2020

Erki Kangur T 14.10-16.00* õues, discgolfi rajal 5.-12. klass
Male

09.09.2020

Eiki Lehemets K 12.25–15.30*

N 12.25–15.30*

Pargi 6, I korrus 1.– 12. klass
Korvpall

14.09.2020

Elisabeth Rõigas E 15.00-16.00

K 13.10-14.00

spordihoone suur saal 1.-4. klass
E 16.00-17.00

K 14.00-15.00

spordihoone suur saal 5.-12. klass
Novus lauamängud

17.09.2020

Viire Talts N 14.00-15.30* Pargi 6, II korrus 2.-12. klass

 

Spordiring

07.09.2020

Kuro Link T 15.10-16.10

K 14.10-15.10

staadion / spordihoone

 

I grupp

1.–4. klass

E 17.00-18.00

T 16.10-17.10

K 15.10-16.10

N 15.00-16.00

II grupp

5.–7. klass

E 18.00-19.30

T 17.10-18.40

K 16.10-17.40

N 16.00-17.30

III grupp

8.–12. klass

Programmeerimine ja 3D

15.09.2020

Mai Seller T 13.15-15.00

N 12.20-13.05

arvutiklass või ruum 308 4.-7. klass

1. klass

Robootika

oktoober 2020

Signe Lensment 2 korda kuus:

P 10.00-11.00

P 11.00-12.00

P 12.00-13.00

arvutiklass 1. klass

2.-3. klass

4.-7. klass

Õpilaskodu kokandusring Pille Kadak Kokkuleppel 2 korda kuus õpilaskodu õpilaskodu õpilased
Helitehnika ja noordiskorid Siim Kolla kokkuleppel aula  

7.-12. klass

 

 

 

Saarde kodutütred ja Noored kotkad Karme Tammist

Anneli Pesti

Kokkuleppel 2 korda kuus Pargi 6, I korrus 1.-9.klass
Maastikuvibu

01.09.2020

Reimo Loorents T ja N 17.15-18.45* Tihemetsa spordihoone 3.-12. klass
K-N spordihoone: Pallimängu ring

02.09.2020

Ragnar Pähn E, K 17.30-19.00 spordihoone algajad
E, K 19.00-21.30 edasi-jõudnud
K-N spordihoone: Taekwondo

01.09.2020

Andrus Toomla T, N 18.30-20.00 spordihoone 1.-12. klass
 

Joogaring

tasuline

08.09.2020

Raili Lilleleht  

T 14.20-15.10

 

spordihoone aeroobikasaal 1.-3. klass
T 15.30-16.30 4.-7. klass
Jalgpall

Pärnu JK Poseidon

tasuline

02.09.2020

 

Hendrik Toots E 14:00 – 15:00

T 14:00 – 15:00

N 14:00 -15:00

murustaadionil

02.09. – 09.10.2020

I grupp:

1.-4. klass

E 15:00 -16:00
T 15:00 -16:00
N 15:00 -16:00
II grupp: 5.-7. klass
E 15:00 – 16:15

T 14:10 – 15.10

N 15:00 -16:15

spordihoone suures saalis

alates 12.10.2020

I grupp:

1.-4. klass

E 16:15 -17:00
T 15:10 -16:10
N 16:15 -17:00
II grupp: 5.-7. klass