Huviringid 2022/2023. õppeaastal Kilingi-Nõmme Gümnaasiumis

 

Huviring Ringijuht Toimumisaeg Toimumiskoht  

Osalejad

 

Koolileht Kirjatark

alustab 5. sept.

Anne Aasamets
Kätlin Laur
E 13.10-16.00* Arvutiklass/207 2.-12. klass
Kunstiring
alustab 13. sept.
Kadri Karon T 14.05-17.00* ruumid 208, 209 5.-12. klass
Tikitiigri kallakuga käsitööring
alustab 15. sept.
Saima Tõigast N 14.10-16.15* ruum 214 4.-12. klass
Käsitööring

alustab 19. sept.

Reine Klettenberg E 13.15-15.00* ruum 120 1.-6. klass
Nutiring

alustab 16. sept.

Mai Seller R 13.10-14.00 Arvutiklass või ruum 308 3. klass
Loodussõprade ring Thea Perm K 14.10 ruum 201 4.-9. klass
I astme ansambel

alustab 19. sept.

Mare Tallo E 14.10-14.55 ruum 217 1.-3. klass
Arvutiring

alustab 12. sept.

Mai Seller E 14.05-15.00 Arvutiklass või ruum 308 2. klass
T 14.05-15.00 3.-4. klass
Nupula

alustab 13. sept.

Anne Aasamets T 14.10-14.55 207 5. klass

7. ja 9. klass

Saarde valla mudilaskoor

alustab 13. sept.

Piia Salomon, Tiia Hermann T 14.00-15.00 muusikakool 1.-5. klass
Saarde valla lastekoor

alustab 13. sept.

Piia Salomon, Tiia Hermann T 15.00-16.00 muusikakool 5.-9. klass
Poisteansambel

alustab 19. sept.

Õnnela Teearu E 14.15-15.00 muusikakool 2.-5. klass

1. klass kokkuleppel

Rahvatants

alustab 14. ja 15. sept.

Eve Sinijärv N 13.15-14.00

P 16.00

aula 1.-4. klass
N 14.15-15.15 5.-6. klass
K 15.00 7.–10. klass
KiNG Forseliuse Seltsi Noortekogu

alustab 14. sept.

Signe Vahtramäe K 14.10-15.00 ruum 205 4.-9. klass
Võimlemine

alustab 2. sept.

Margit Schmidt T 12.30-13.30 aeroobika saal 1.       klass
K 13.00-14.15 suur saal 1.-3 klass
E 13.15-14.15 aeroobika saal 2.-3. klass
E 14.15-15.45 aeroobika saal 4.-8. klass
K 14.15-15.30 aeroobika saal 4.-8. klass
R 13.15-14.00 aeroobika saal 2.-3. klass
R 14.15-15.45 suur saal 4.-8. klass
Discgolf

alustab 13. sept.

Erki Kangur T 14.05-15.30* õues, discgolfi rajal 4.-12. klass
Male

alustab 7. sept.

Eiki Lehemets K 12.15–15.30*

N 12.15–15.30*

Pargi 6,

I korrus

1.– 12. klass
Spordiring

alustab 5. sept.

Kuro Link E 15.00-16.00

K 14.15-15.15

staadion / spordihoone

 

I grupp

1.–4. klass

E 16.00-17.00

T 15.15-16.15

K 15.15-16.30

N 16.00-17.15

II grupp

5.–8. klass

E 17.00-18.30

T 16.15-17.45

K 16.30-18.00

N 17.15-18.45

III grupp

9.–12. klass

Võrkpall

alustab 21. sept.

Reine Klettenberg

Margaret Klettenberg

K 16.30-18.00

R 16.00-17.30

spordihoone 2.-12. klass
Õpilaskodu kokandusring

alustab 19. sept.

Pille Kadak E 15.00-16.30

2 korda kuus

õpilaskodu õpilaskodu õpilased
Heli- ja valgustehnika Siim Kolla kokkuleppel aula, klubi 7.-12. klass

*Ringi võib liituda sobival ajal, see pole ringitunni pikkus

KiNG kooliväline huvitegevus: 

Saarde kodutütred

alustab 22. sept.

Karme Tammist N 18.00-19.00 Pargi 6, I korrus 1.-9. klass
Saarde Noored kotkad

alustab 21. sept.

Anneli Pesti K 18.00-19.00 Pargi 6, I korrus 1.-9. klass
Novus, koroona lauamängud

alustab 22. sept.

Viire Talts N 14.00-15.30 Pargi 6, II korrus 1.-12. klass
Maastikuvibu

MTÜ Saarde Vibuklubi

alustab 13. sept.

Taivo Kovalevski T 17.30-19.00

N 17.30-19.00

Tihemetsa Huvi- ja Spordikeskuse saal 3.-12. klass
Joogaring

tasuline

alustab oktoobris

Raili Lilleleht T 13.30-14.30 spordihoone aeroobikasaal 1.-4. klass
Jalgpall

Pärnu JK Poseidon

tasuline

alustab 6. sept.

Ivar Lepik

 

T 14.15 – 15.15

N 14.15 -15.15

spordihoone suures saalis/staadion 1.-6. klass
Taekwondo

tasuline

alustab 30. august

Andrus Toomla T 18.00-19.30

N 18.00-19.30

spordihoone 1.-12. klass

 

 

Infot erinevate huviringide ja tegevuste kohta leiab ka järgmistelt lehtedelt:  

Kilingi-Nõmme Muusikakool: https://knmuusikakool.ee/

Kilingi-Nõmme Spordihoone: https://www.sksaarde.ee/

Tihemetsa Huvi- ja Spordikeskus: https://saarde.ee/tihemetsa-huvi-ja-spordikeskus

Kilingi-Nõmme Klubi: https://www.knklubi.ee/

Taekwondo/Kickboxing: http://www.facebook.com/SKPanter.ee