Huviringid 2023/2024. õppeaastal Kilingi-Nõmme Gümnaasiumis
Huviring | Ringijuht | Toimumisaeg | Toimumiskoht |
Osalejad
|
Koolileht Kirjatark
11. sept |
Anne Aasamets Kätlin Laur |
E 13.15-16.00* | ruum 207 | 2.-12. klass |
Kunstiring
20. sept |
Kadri Karon | K 15.00-17.00* | ruumid 208, 209 | 5.-12. klass |
Tikitiigri kallakuga käsitööring
14. sept |
Saima Tõigast | N 15.00* | ruum 214 | 4.-12. klass |
Käsitööring
12. sept. |
Reine Klettenberg | T 13.15-15.00* | ruum 120 | 1.-6. klass |
Nutiring
18. september |
Mai Seller | E 13.10/14.10 | Arvutiklass või ruum 308 | 4-5. klass |
Loodussõprade ring
18. september |
Thea Perm | E 15.00
2 korda kuus |
ruum 201 | 6.-10. klass |
Arvutiring
14. sept |
Mai Seller | N 13.15-14.55 | Arvutiklass | 2.-4. klass |
Nupula
19. september |
Anne Aasamets | T 14.10-14.55 | 207 | 5. – 8. klass |
Unicorn Squad – tüdrukute tehnoloogiaring
21. september |
Hele-Riin Kutsar | N 14.15-16.00 | 110 | 5.-6. klassi tüdrukud |
Saarde valla mudilaskoor
12. september |
Piia Salomon, Tiia Hermann | T 14.00-15.00 | muusikakool | 1.-5. klass |
Saarde valla lastekoor
5. september |
Piia Salomon, Tiia Hermann | T 15.00-16.00 | muusikakool | 5.-9. klass |
Poisteansambel
oktoobrist |
Õnnela Teearu | E | muusikakool | 2.-5. klass |
Rahvatants
19. sept
|
Eve Sinijärv | N 13.10-14.05 | aula | 1.-4. klass |
N 14.05-15.00 | 5.-7. klass | |||
K 14.00-16.00 | 8.–11. klass | |||
KiNG Forseliuse Seltsi Noortekogu
7. sept |
Signe Vahtramäe | T 14.10-15.40* | ruum 205 | 6.-12. klass |
Võimlemine
4. september
|
Margit Schmidt | E 12.15 – 13.15 | aeroobikasaal | 2. klass |
E 13.15-14.30 | aeroobikasaal | 3.-5. klass | ||
E 14.30-16.00 | aeroobikasaal | 6.-9. klass | ||
T 12.20-13.20 | aeroobikasaal | 1.klass | ||
K 12.15-13.15 | aeroobikasaal/
suur saal |
1. ja 2. klass | ||
K 13.15 – 14.30 | aeroobikasaal | 3.-5. klass | ||
R 13.15-14.30 | aeroobikasaal/
suur saal |
2.-5. klass | ||
R 14.30-16.00 | suur saal | 6.-9. klass | ||
KadiBody
3. oktoobrist
|
Kadi Rüütli | T, N 15.00 | aeroobikasaal | 7.-12. klass |
Male
oktoober |
Eiki Lehemets | K 12.15–15.30*
N 12.15–15.30* |
Pargi 6,
I korrus |
1.– 12. klass |
Spordiring
6. september
|
Kuro Link | E 15.00-16.00
K 14.00-15.00 |
staadion / spordihoone
|
I grupp
1.–2. klass |
E 16.00-17.00
K 15.00-16.00 |
II grupp
3.–5. klass |
|||
E 17.00-18.00
T 15.15-16.15 K 16.00-17.00 N 15.15-16.15 |
III grupp
6.-8. klass |
|||
E 18.00-19.00
T 16.15-17.15 K 17.00-18.00 N 16.15-17.15 |
IV grupp
9.-12. klass |
|||
Võrkpall
12. september
|
Reine Klettenberg
Margaret Klettenberg |
T 16.15-17.45
R 16.00-17.30 |
spordihoone | 1.-12. klass |
Õpilaskodu kokandusring
19. september |
Pille Kadak | T 15.15
2 korda kuus |
õpilaskodu | õpilaskodu õpilased |
Heli- ja valgustehnika
oktoober |
Siim Kolla | kokkuleppel | aula, klubi | 7.-12. klass |
Orienteerumine
10. oktoober
|
Mari-Liis Kaljur | T 16.15-17.15 | kogunemine spordihoone ees | 1.-12. klass |
*Ringi võib liituda sobival ajal, see pole ringitunni pikkus
KiNG kooliväline huvitegevus:
Saarde kodutütred
5. oktoober |
Karme Tammist | N 18.00-19.00 | Pargi 6, I korrus | 1.-9. klass |
Saarde Noored kotkad
27. september
|
Anneli Pesti | K 18.00-19.00 | Pargi 6, I korrus | 1.-9. klass |
Maastikuvibu
MTÜ Saarde Vibuklubi oktoober |
Taivo Kovalevski
Tauri Kovalevski Dimo Oriehov |
T 17.30-19.00
N 17.30-19.00 |
Tihemetsa Huvi- ja Spordikeskuse saal | 3.-12. klass |
Joogaring
tasuline
|
Raili Lilleleht | T 13.20-14.20 | spordihoone aeroobikasaal | 1.-4. klass |
Jalgpall
Pärnu JK Poseidon tasuline
|
Henry Piiskop | T, N
14.15-15.15 |
spordihoone, staadion | 1.-6. klass |
Infot erinevate huviringide ja tegevuste kohta leiab ka järgmistelt lehtedelt:
Kilingi-Nõmme Muusikakool: https://knmuusikakool.ee/
Kilingi-Nõmme Spordihoone: https://www.sksaarde.ee/
Tihemetsa Huvi- ja Spordikeskus: https://saarde.ee/tihemetsa-huvi-ja-spordikeskus
Kilingi-Nõmme Klubi: https://www.knklubi.ee/
Saarde Valla Huvikeskus: https://www.facebook.com/SaardeVallaHuvikeskus