logo_koos_toetajategaNutiLaborite eesmärk on suurendada noorte IT-alast teadlikkust ning tõsta infotehnoloogiat õppima asuvate noorte arvu. 2012. aastal algatatud NutiLaborite projekti eesmärgiks on arendada noorte infotehnoloogia alast huvitegevust Eestis.
Projekti veab Vaata Maailma SA ja suursponsorid on EMT/Elion, Microsoft, Swedbank, SEB.

NutiLabori projekti tutvustuse ja teised toetajad leiate NutiLabori kodulehelt

Kilingi-Nõmme Nutilabor toimub:
Robootika, Scratch ja veebiprogrammeerimine
üle laupäeva kell 12.00 – 1. klass
üle laupäeva kell 13.00 – 2. klass
üle laupäeva kell 14.00 – 3.-4. klass
üle laupäeva kell 15.00 – alates 5. klassist

Kilingi-Nõmme Nutilabori koduleht

Juhendaja Signe Lensment

Nutilabori võistkond koosseisus Eliise Mändmets, Sander Statsenko, Milo Vill, Oliver Rätsep ja Kennert Rannamaa pälvisid võistlusel NutiVõistlus 2015 “100 tulevikuametit” teemaga “Netipolitsei” auhinna!

KiNG Nutilabori üritus Tallinnas

NutiVõistlusele 2015 “100 tulevikuametit” esitatud tööd:

Tuleviku klassiruum Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi filmid on Vimeos.

NutiLabori õpilaste Hedvig Annast ja Grete Karoline Kaljaste tulevikuamet “Tuleviku klassiruum”

Netipolitsei Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi filmid on Vimeos.

NutiLabori õpilaste Eliise Mändmets, Sander Statsenko, Milo Vill, Oliver Rätsep ja Kennert Rannamaa tulevikuamet “Netipolitsei”.

Nutilabori juhendaja Signe Lensment pälvis taaskord tänu ning tunnustuse

nutilabor_Signe